حاميان مالي جامعه دامپزشكي حيوانات كوچك

(ISAVA)

Overview

Iranian Small animal Veterinary Association (ISAVA) founded in 2005 with the accreditation of government’s Interior ministry. The main purposes of this non-governmental organization is to establish a better relationship between small animal practitioners, improving the quality of companion animal medicine, and playing an effective role in facing the issues and problems of this field of veterinary practice

We have over 200 members by the end of 2014 and we are a member of the international community of small animal association called World Small Animal Veterinary Association (WSAVA) with the web address of www.wsava.org . Our registration information in this International community can be observed in www.wsava.org/association/isava

Board meetings are held on a monthly basis to review the issues of the community members, pet clinics and hospitals, pharmacies and other related companies

آمار بازدید سایت

كاربران آنلاين
بازدید امروز
بازديد ديروز
بازديد هفته گذشته
بازديد ماه گذشته
بازدید کل
بیشترین بازدید

پوستر

  • کنگره ملی دامپزشکی حیوانات کوچک

لطفا ثبت نام کنید

از تمامی اعضا و همکاران محترم صمیمانه تقاضا می شود جهت بروز رسانی اطلاعات در سامانه جدید جامعه دامپزشکی حیوانات کوچک ، فرم ثبت نام را پر کرده و شماره عضویت جدید را دریافت فرمایید.
با تشکر فراوان


 *    فرم ثبت نام    *

تبلیغات----------------------------

جامعه دامپزشکی حیوانات کوچک در سال 1384 با مجوز رسمی وزارت کشور تاسیس شده و هدف آن ایجاد ارتباط هر چه بیشتر بین دامپزشکان شاغل در این حرفه و آگاهی دادن به کلینیک های حیوانات خانگی و همچنین دامپزشکان و علاقمندان به حیوانات خانگی می باشد. در حال حاضر بیش از یکصد عضو داشته و عضو جامعه جهانی دامپزشکان حیوانات کوچک  با آدرس www.wsava.org می باشد

اطلاعات عضویت جامعه دامپزشکی حیوانات کوچک ایران را در صفحه http://www.wsava.org/association/isava می توان مشاهده کرد.

جلسات هیات مدیره جامعه بصورت هفتگی برگزار شده و به بررسی مسایل و مشکلات اعضا و کلینیک های دامپزشکی حیوانات خانگی می پردازد. 

در باره جامعه جهانی دامپزشکی حیوانات کوچک

جامعه جهانی دامپزشکی حیوانات کوچک  در واقع از جوامع دامپزشکی حیوانات کوچک تشکیل شده است. اعضای این جامعه را سازمان های دامپزشکی کشورهای مختلف تشکیل می دهند، هدف آنها اهمیت بخشیدن به بهداشت  ونگهداری حیوانات کوچک خانگی اعم از گربه ، سگ ، خرگوش ، خوکچه هندی و ... می باشد. در حال حاضر بیش از 180000 دکتر دامپزشک  در قالب 93 کشور و انجمن عضو این جامعه جهانی می باشند.

هدف اصلی و اولیه این جامعه جهانی در اختیار قرار دادن امکانات و اطلاعات پزشکی و جراحی  در زمینه حیوانات خانگی  و بالا بردن سطح کیفی آن می باشد که به روش های زیر انجام می شود.

جامعه جهانی دامپزشکی  به مبادله اطلاعات علمی بین دامپزشکان و همچنین بین جوامع دامپزشکی می پردازد.

هرسال یک کنگره دامپزشکی در یک کشور تحت نظارت و حمایت جامعه جهانی دامپزشکی برگزار می گردد ، و این کنگره ها شمار زیادی از دامپزشکان ، پرستاران و تکنسین های دامپزشکی را از نقاط مختلف جهان گرد هم می آورد . این افراد شانس این را خواهند داشت تا از بهترین متخصصین واستادان جهان بهره برده و با جدیدترین اطلاعات علمی آشنا شوند و این سخنرانی ها و مقالات از طریق دانشکده های دامپزشکی و کتابخانه ها قابل دسترس بوده که منبع ارزشمندی از اطلاعات علمی بروز می باشد.

سال جاری دوازدهمین سالی است که جامعه جهانی دامپزشکی حیوانات کوچک  برگزار کننده کارگاه های آموزشی به صورت تصویری و با بهره گیری از اساتید و چهره های شناخته شده ایست که در جهت ارتقای بخش دامپزشکی کشور های در حال توسعه می باشد. پس از شروع این برنامه آموزشی در کشورهای اروپای شرقی هم اکنون هدف جامعه گسترش این کارگاههای آموزشی به کشورهای حوزه بالکان ، روسیه ، آسیای جنوب شرقی ، چین، هند و آمریکای جنوبی می باشد.

جامعه جهانی دامپزشکی  ارتباطات بین المللی بین دامپزشکانی که در زمینه حیوانات خانگی فعالیت دارند را بیشتر و عمیق تر می کند

تعهد جامعه جهانی دامپزشکی در حمایت از حیوانات خانگی تحت چارچوب قوانینی است که در مجامع قانونگذاری به تصویب رسیده است.بسیاری از جوامع عضو ، جزو امضا کنندگان این قوانین هستند و به این ترتیب موافقت خود را در زمینه ایجاد حداقل استاندارد ها و فعالیت ها اعلام می کنند.همچنین این جوامع از حداکثر تلاش و نفوذ خود درجهت آموزش مطالب علمی به گروه هایی که در زمینه حیوانات خانگی فعالیت دارند استفاده کرده و در جهت ارتقای سطح علمی آنها تلاش می کنند.در کنگره های سالیانه جامعه یک سمپوزیوم بدین منظور گنجانده شده است.

جامعه جهانی دامپزشکی در جهت معرفی راه های دستیابی هر چه ساده تر به کدگذاری حیوانات خانگی یا همان میکروچیپ  با استانداردهای لازم در تمام جهان تلاش می کند.

کنگره های سالیانه زمینه ای را فراهم می کند تا در این زمینه و موارد دیگر به بحث و تبادل نظر پرداخته شود ، همچنانکه دامپزشکان سراسر دنیا را به ارتباطات بیشتر و عمیق تر ترغیب می کند. اخبار آن نیز برای اعضا به صورت گسترده در سایت قرار دارد و همچنین ژورنالی نیز به زبان های مختلف دنیا منتشر می شود.

جامعه جهانی دامپزشکی فعالیت ها در زمینه حیوانات خانگی را ارتقا می دهد

جامعه جهانی دامپزشکی  با همکاری کمپانی های معتبر اسپانسر در جهت ارتقای کیفی فعالیت ها در این زمینه تلاش می کند.

هر ساله تعدادی نشان و جایزه به دامپزشکان فعال توسط یک هیات متخصص اعطا می شود.

با انتشار و معرفی فعالیت های جامعه جهانی دامپزشکی و کمیته های زیر مجموعه و اعضای آن می توان به این جامعه در جهت هر چه گسترده تر کردن فعالبت های آن کمک کرد.